image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

Підвіконня

Підвіконня з дерева буде завжди притягувати більше поглядів, ніж будь-який інший. Рисунок цінних порід дерева додасть йому неповторність, натуральність матеріалу зробить екологічно безпечним. Дерев'яний підвіконня, виконаний на замовлення - це якісний елемент інтер'єру, який буде радувати око довгий і довгий час. Обстановку заміського котеджу складно собі представить без дерев'яних стільниць і підвіконь. Уявіть собі аромат і малюнок дуба, ясена, вишні - ці матеріали завжди будуть доречними в будь-якому інтер'єрі.

Всі матеріали, які використовуються при виготовленні підвіконь з дерева проходять всі необхідні стадії обробки та сушки. Така обробка дозволяє витримувати великий температурний діапазон, який зустрічається в заміських коттеджах. Стільниці з дерева, також як і дерев'яні підвіконня - це хоч і довговічний, але натуральний матеріал, тому пам'ятайте, що для довгої служби їм потрібно нормальний температурний і вологісний режим. Проте навіть після тривалої експлуатації підвіконня з дерева піддаються реставрації.

Підвіконня надають вікну закінчений вигляд. При цьому є не просто декоративною прикрасою, а виконують кілька необхідних функцій, серед яких: участь у створенні повітряного прошарку вікна та інші.

Дерево - екологічно чистий матеріал. Використовується для потреб будівництва дуже давно, і добре себе зарекомендував. Володіє рядом суттєвих переваг.

Виготовлені з дерева підвіконня:

не охолоджуються. На відміну від кам'яних, дерев'яні підвіконня завжди залишаються теплими, навіть коли на вулиці сильний мороз;

мають привабливий вигляд;

не виділяють шкідливих речовин при нагріванні від батареї;

Ми пропонуємо Вам самим обрати вид деревини. Смереку, що володіє більш низькою вартістю; дуб, який є не просто найдорожчим і престижним, а мають високі міцнісні характеристики і красиву благородну, добре виражену, структуру на зрізі.

lorem lorem lorem

lorem

Фотогалерея продукції