image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

Креативність - це продуманість рішень, що йдуть проти правил:

"По-іншому і краще, ніж інші".

Ці постулати висловлюють суть групи підприємств Хоппе.

Більше 2.700 співробітників на 9 заводах в Європі і в США, а також структура збуту продукції по всьому світу, створюють умови для того, щоб культура побуту ставала відчутною через лежачу в руці ручку.

Оптимальне співвідношення ціни і якості.

Хоппе визнаний лідером Європейського ринку з розробки, виробництва та продажів фурнітурних систем для вікон і дверей. Основний напрямок діяльності - це багатосерійне виробництво високоякісної фунітури з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Фурнітура Хоппе не є ні дорогою ні дешевою, вона завжди відповідає своїй ціні (= хороше співвідношення!).

Ручки компанії «HOPPE» для вікон і дверей - це безпека, легкість монтажу, інноваційні рішення.

Безпека або захист житлового приміщення від несанкціонованого доступу, виконують віконні ручки з функцією TBT (Tilt Before Turn-нахилити перед поворотом). Ручки з такою функцією використовуються не тільки в будинках, але і в школах, дитячих садах, лікарнях і будинках пристарілих, щоб запобігти безконтрольний доступ зсередини. За цією технологією Вікно знаходиться в похилому положенні (90 ° градусів), можна заблокувати на ключ, повернути ручку можна тільки після зняття блокування. Для ще більшої безпеки і комфорту компанія "HOPPE« розробила ручку з функцією TBT4, за допомогою якої можна перевести стулку в похиле положення (90 ° градусів) і воно саме заблокується без допомоги ключа. Повернути вікно в закрите положення можна також без зняття блокування. Щоб повернути віконну ручку з положення нахилу у відкрите положення (180 ° градусів), потрібно «дві руки»: Блокування знімається тільки при одночасному повороті ключа і ручки, після цього вікно може бути переведено у відкрите положення.

Безпека житла допоможуть забезпечити віконні ручки з системою Secustik. В якості вбудованого елементу базової безпеки використовується запатентований блокуючий механізм, який запобігає несанкціоноване зсув фурнітури вікна зовні. З'єднувальний елемент між ручкою і чотиригранним штифтом діє як «механічний діод», він дозволяє повертати ручку зсередини приміщення, але моментально блокує її при спробі злому зовні через фурнітуру вікна. При повороті ручок Secustik на (180 ° градусів) з запірного положення в положення провітрювання самостопорящаяся блокується механізм із чітким клацанням фіксується в різних положеннях ручки.

Новітнє покоління віконних ручок SecuSignal від компанії HOPPE забезпечує не тільки максимальний комфорт і надійність, але і перевершують за своїми споживчими якостями багато брендів. Система SecuSignal складається з ручки з працюючими без батареї радіопередавачем і приймачем. Заміна старої віконної ручки на нову обладнану системою SecuSignal займає кілька хвилин. Після того як приймач готовий до експлуатації (потрібна звичайна розетка 220 в), а віконна ручка налаштована, радіопередавач передає положення ручки при залученні, тим самим положення вікна відображається на дисплеї приймального блоку. Для роботи радіопередавача немає необхідності підключення до мережі і працює він без батареї. Енергія генерується спеціальним елементом при повороті ручки. Радіопередавач не вимагає абсолютно ніякого технічного обслуговування. Одним приймачем можна управляти до 128 радіопередавачів, їх можна об'єднати в групи на вибір, наприклад житлові кімнати, або всі вікна спальні і т.д. З ручками обладнаними системою SecuSignal у вас не виникне сумнівів, що ви не забули закрити вікна.

Тут перераховано лише мала частина переваг, які пропонуються компанією "HOPPE", інженери компанії не стоять на місці постійно знаходячи нові підходи до оформлення та вдосконалення механізмів відкривання.

Фотогалерея продукції