image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

MANDELLI & C

З 1950 історія Сім'ї Манделлі стала одним цілим з їх підприємством з розробки і дизайну дверних і меблевих ручок.

Завдяки персонального внеску, кожна ідея, в поєднанні з тривалими дослідженнями і новаторством в методах виробництва, дає життя кожному оригінальному продукту. Вся філософія компанії укладена в персональних розробках, які відповідають усім міжнародним стандартам, що використовуються у виробництві дверних ручок, як з естетичної так і функціональної точки зору.

Компанія гарантує, що їх дверні ручки абсолютно безпечні для навколишнього середовища. «Манделлі» експортує не просто дверні ручки, а виробничу концепцію, яка є твором мистецтва.

«Манделлі» - лідер, і утримує лідерство в якісній розробці нових захисних покриттів для дверних ручок і не тільки.

Кожен виріб, кожна дверна або меблева ручка є витонченою розробкою, яку намагалися і намагаються імітувати багато, проте, як показав час, лише для того, щоб показати на скільки вони відстають від оригіналу.

Ручки дверні «Манделлі» служать вірою і правдою в найкрасивіших будинках і резиденціях в різних куточках земної кулі, де важливістю деталей ніколи не нехтували.

Гарантією якості даних виробів є унікальна технологія виготовлення, яка починається з застосування спеціально очищеного матеріалу - латуні.

Перед початком виробництва латунні чушки піддаються ретельній перевірці на наявність домішок. Для цього на фабриці встановлено цілий комплекс новітнього контрольно - вимірювального обладнання, що гарантує застосування у виробництві тільки високоякісних матеріалів.

Технологічною новинкою є спеціальне покриття «FLUXCOATING» - напилення при високій температурі захисного шару з полімерного матеріалу товщиною 250 мікрон, який оберігає поліровану, позолочену, хромовану та інші види покриттів на виробах.

Як підсумок - підприємство гарантує якість і незмінність зовнішнього вигляду протягом 10 років!

Крім великої різноманітності виробів, як за зовнішнім виглядом, так і за кольоровою гамою, розроблених провідними дизайнерами фірми «MANDELLI», нарощується все більше застосування інших матеріалів для створення композиційних виробів. У їх число входить:

• застосування порцеляни з однотонної поверхнею і з розписом квітів;

• застосування для обробки різних порід дерева (тик, груша, шипшина, вишня, венге і т.д.)

• застосування в покриттях виробів золота, бронзи, різних хімічних реагентів для урізноманітнення кольорових відтінків;

Крім цього, вражає уяву голографічні дизайни фахівців фірми, розроблені із застосуванням новітніх комп'ютерних програм.

У конструктивному виконанні підкуповує простота і легкість при установці виробів, а також мінімальні столярні роботи.

Продумані спеціальні конструкції виробів для установки в дитячих установах та будинках інвалідів.

Фотогалерея продукції