image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

Ущільнювачі для вікон і дверей використовуються понад 35 років і відповідають усім вимогам, які їм висуваються в різноманітних регіонах світу.

Компанія має в своєму розпорядженні широким пакетом пропозицій щодо реалізації своєї продукції, що повністю задовольняє запити клієнтів по всій Європі.

Великий асортимент дозволяє грамотно обрати ущільнювач для різних конструкцій вікон і дверей. 

Нові конструкції профілів всебічно перевіряються у відомих дослідницьких центрах, а також на випробувальних стендах всередині самого підприємства. Нові розробки відповідають вимогам RAL - GZ 716/1 частина 2 "Ущільнювальні профілі вікон, одержувані методом екструзії".

При розробці систем ущільнювальних профілів постійно йде пошук переваг, які вони набувають в порівнянні зі старими профілями. Тут мова йде як про використання нової конструкції самого профілю, так і про високоякісної рецептурі сировини.

Компанія володіє багатим досвідом щодо застосування ТПЕ-термопластичних еластомерів. Ці матеріали стійкі до старіння, а також до ультрафіолетового і озоновому впливу. Ущільнювачі з ТПЕ-матеріалу володіють видатною здатністю до відновлення після стиснення (т.зв. "пам'яттю") і можуть зварюватися на стиках.

В даний час процес виготовлення ущільнювачів (екструдування і упаковка) повністю автоматизований. У розпорядженні фірми "DEVENTER" знаходяться сучасні екструдери і автомати по скручуванню. Контроль готової продукції здійснюється вимірювальними засобами CAQ за принципом телеметрії.

Фотогалерея продукції