image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

Sayerlack - лідер серед виробників професійних матеріалів для обробки деревини. Якість продукції даного виробника завжди була на високому рівні - для використання у виробництві матеріали повністю відповідають стандартам якості і мають сертифікати IS0 14001 та ISO 9001 міжнародного рівня. У компанії строго стежать за тим, щоб якість застосовуваних у виробництві лакофарбових матеріалів компонентів повністю відповідала всім стандартам, в тому числі, екологічним.

Лакофарбові матеріали Sayerlack - це не одна тисяча різноманітних матеріалів, що дозволяють задовольнити запити самих вимогливих клієнтів у всьому світі. Так, в асортименті компанії «Сайерлак» сьогодні є і акрилові, і поліуретанові покриття, матеріали для обробки - морилки, сполучні, розчинники, очисники, барвники, нітроцелюлозні покриття і багато чого іншого, а також лакофарбові матеріали спеціального призначення.

Поліуретанові ЛКМ забезпечують прекрасну хімічну стійкість покриття. Його можна мити, використовуючи неабразивні побутові миючі засоби. Покриття непомітно до вологи, тому меблі можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких, як ванні кімнати, кухні і т.д. Поліуретанові покриття володіють чудовою еластичністю, не утворюючи при ударах відколів і тріщин. Вони демонструють стійкість до перепадів температур в приміщенні. Поліуретанові покриття мають відмінну твердістю і стійкістю до подряпин і стирання. Вони приємні на дотик і мають виняткову гладкістю. За гладкості ці покриття легко відрізнити від покриттів на інших засадах, таких, як нітро-або кислотного затвердіння. Завдяки своїми хімічними властивостями поліуретанові лакофарбові матеріали мають гарну адгезивної здатністю, навіть при нанесенні на екзотичні породи деревини, багаті танінів і барвниками.

Матеріали поліуретанової групи мають високий сухий залишок, що дозволяє отримувати товсту лакофарбову плівку за одне нанесення. Наприклад, якщо нітроматеріал має в середньому вміст нелетких речовин близько 20%, то прозорий поліуретан Sayerlack – близько 40-55%, тобто один шар ПУ матеріалу замінює 2-2,5 шару нітропокритія. Сухий залишок пігментних ПУ матеріалів Sayerlack доходить до 80%.

Асортимент поліуретанових матеріалів Sayerlack дуже широкий. Тут можна знайти і матеріали загального застосування, і вузькоспеціалізовані продукти, призначені для вирішення конкретних завдань. У таблиці наведено деякі з них.

Особливістю поліуретанових матеріалів Sayerlack є необмежений термін зберігання затверджувачів. Це пов’язано з особливою системою їх розливу, при якій порожнечі в ємностях з матеріалом заповнюються азотом, повністю виключаючи контакт затверджувача з парами води, що містяться в повітрі.

Поліуретанові покриття гіппоалергенни, нетоксичні, абсолютно нешкідливі для здоров’я. Матеріали Sayerlack відповідають не тільки міжнародним стандартам якості, а й мають українські гігієнічні сертифікати.

Фотогалерея продукції