image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

Компанія AGB існує з 1947 року і спеціалізується на виробництві фурнітури для комплектації дверей і вікон. Продукція «AGB» добре відома у багатьох країнах світу, на європейському ринку займає близько 70% від загального обсягу. Сама фабрика знаходиться в Італії. З 1996 року компанія отримала сертифікат ISO 9001, а 2004 року Vision 2000 (еволюція ISO 9001).

Величезна кількість виробників дерев'яних і дверей по всьому світу вибрали AGB, як ідеального партнера. Якість фурнітури AGB підтверджено всіма європейськими сертифікатами. Всі елементи фурнітури проходять строгий контроль якості на етапі виробництва. Технологічний рівень виробництва в компанії AGB дозволяє гарантувати 10 років безвідмовної експлуатації і 100% захист від корозії протягом усього терміну експлуатації.

Постійні інвестиції AGB у високотехнологічне обладнання для заводів, постійне оновлення технологічного процесу, вкладення у власні дослідницькі центри та контролю якості, дозволяє говорити про те, що продукція компанії AGB є однією з найбільш передових продуктів у світі. Одна з переваг фурнітури «AGB» - широкий асортимент.

На ринку продукція фабрики представлена ​​наступними видами замкової фурнітури: врізні замки і заскочки серії "CENTRO", "MEDIANA EVOLUTION", магнітні замки "Mediana Polaris", ручки і замки для розсувних дверей серії "SCIVOLA". Замки та фурнітура ТМ «AGB» - це високоякісна, оптимальна по співвідношенню «ціна-якість», проста і зручна в експлуатації, надійна і довговічна продукція. AGB Centro Замки і заскочки AGB Centro представлена ​​як якісна продукція для Ваших міжкімнатних дверей. Дана серія має високу якість і технологічну досконалість при відкриванні та закриванні дверей, також ж відповідає тенденціям ринку і запитам споживачів. AGB Mediana Evolution Серед замків для міжкімнатних дверей Mediana Evolution являє собою твір мистецтва, синтез майстерності, накопиченого фірмою AGB за довгі роки впевненого лідерства у своїй галузі. Безшумний, універсальний, строгий по дизайну замок Mediana Evolution відповідає тенденціям ринку і запитам споживачів. Замок Mediana Evolution пройшов тестна відкривання-закривання (UNI 9173:1988) в обсязі понад 500.000 циклів при незмінній працездатності. Крім цього, відмінну якість обробки гарантовано періодичними корозійними випробуваннями в сольовому тумані по нормативам DIN 50021. Mediana Evolution виготовляється з матеріалів, отриманих за рахунок інноваційних технологій, і забезпечує такі нові переваги, як надзвичайна безшумність роботи, точність механічних з'єднань, плавність внутрішніх кінематичних ланцюгів. AGB Mediana POLARIS магнітний замок нового покоління забезпечує неперевершений комфорт і тишу при експлуатації Ваших дверей. Новий магнітний замок має виняткову безшумність при закриванні і точність механічних вузлів, що передають приємне відчуття плавності ходу ручці і ключу. Язичок виконаний із спеціального поліаміду, склад якого є «ноу-хау» фабрики

Фотогалерея продукції