image 1 image 3 image 3 image 2 image 3

Фурнітура Roto

Фурнітура у сучасних вікнах - це складна сукупність механізмів (петель, кронштейнів, тяг, сполучних елементів тощо), які забезпечують відкривання і закривання вікна в різних режимах. Звичайне квартирне вікно з фурнітурою ROTO за свій термін служби може відкриватися і закриватись більше 50 000 разів. Фурнітура - це найбільш високотехнологічний елемент вікна, а правильний вибір фурнітури відіграє величезну роль у тому, скільки прослужить деревяне вікно.

Roto Frank AG - провідний світовий виробник фурнітури для дерев'яних вікон і дверей. Компанія була заснована в 1935 році в м. Штутгарде (Німеччина). Сьогодні Roto - це 13 виробничих підприємств по всьому світу, розгалужена дилерська мережа і бюро продажів більш ніж в 40 країнах світу.

Торгова марка Roto на ринку віконної фурнітури означає інноваційні, індивідуальні та безпечні системні рішення світового рівня. Це рішення конструкторсько-інженерного колективу, який очолює світовий рейтинг.В своїх світлопрозорих конструкціях ВікнаБОКА використовує фурнітуру «сімейств» Roto NT і Roto Patio, які мають ряд модифікацій з різними технічними характеристиками і дизайном.

Roto NT - це диференційований підхід до комплектації вікон. Завдяки модульній системі сполучних вузлів даний вид фурнітури дозволяє реалізувати будь-який вид монтажу: від ручного до повністю автоматизованого.

Ця фурнітура відрізняється також незвичайним дизайном - нове покриття титаново-сріблястого кольору RotoSil, забезпечує високу антикорозійну стійкість. Базовий комплект Roto NT вже є противовзломним. Використовуючи стандартний набір елементів, фірма-виробник може зібрати економічний типовий вид вікна. Додаючи додаткові частини, такі як протизламні, термостатичні та електронні елементи, а також датчики для сигналізації або різні варіанти щілинного провітрювання, можна отримати комфортне і технологічне вікно, що відповідає найвищим вимогам сучасного будинку.

Roto Patio-похило-зрушення система фурнітури зі стандартно вбудованими протизламними елементами надають значні переваги в експлуатації і безпеки в порівнянні зі звичайною фурнітурою. Roto Patio дозволяє виготовляти похило-розсувні системи, шириною від 600 до 2000 мм і висотою від 800 до 2400 мм. Завдяки модульним принципом система Roto Patio може бути скомбінована з деталями системи Roto NT.

Фурнітура Roto Patio також забезпечує перевагу в просторі. У відкриваються всередину вікон є істотний недолік: їм потрібно багато місця. Ви можете позбавити від цього ваших клієнтів: вікна з фурнітурою Patio, незалежно від розмірів можуть, як відкидатися, так і легко і з економією місця зрушуватися в бік за допомогою лише однієї руки.

Фотогалерея продукції